Vyhledávání

Navštivte náš dřevařský provoz v Seleticích

Máte dotaz? Zavolejte nám +420 325 593 173

Fischer timber s.r.o.

E-shop drevoprovas.cz spadá pod Fischer TIMBER.

Společnost Fischer Timber s.r.o. hospodaří s majetkem, který odkoupila od majitele Seletické pily s.r.o.. Tato společnost již není dále provozovatelem a vlastníkem dobře známé pily nacházející se na okraji obce Seletic, na hranicích okresů Mladá Boleslav a Nymburk. 
Je naším cílem navázat na dobré jméno naší mateřské společnosti Fischer TPD s.r.o., která se v oblasti lesnictví pohybuje již od roku 1990 a ucelit tak výrobní procesy s cílem výroby kvalitního řeziva.

Nabízíme následující produkty:

  • ​palivové dřevo - z jehličnatých a listnatých dřevin - balené v síti a volně ložené v kontejneru
  • stavební řezivo - střešní vazby, hranoly, fošny, latě, prkna
  • truhlářské řezivo - měkké dřeviny - smrk, modřín, borovice, douglaska; tvrdé řezivo - dub, jasan, buk

 

Námi vyprodukované řezivo je certifikované. Jsme držitelem certifikátu konstrukčního řeziva.
 

Jsme držiteli oprávnění k úpravě dřeva, výrobě a dodávkám řeziva.

 

Lesnická těžba a přibližování dřeva je naším denním chlebem

Fischer TPD.

Fischer TPD vznikl v roce 1990 a v roce 2009 se transformoval do společnosti Fischer TPD s.r.o. Naše společnost nabízí služby pro majitele lesů v oblasti lesnictví, a to zejména v těžbě dřeva, přibližování a vyvážení dříví, kde se specializujeme na přibližování dříví lanovým dopravním zařízením z těžko dostupných terénů.

Dále se zabýváme komplexním zpracováním dřevní hmoty pro výrobou energetické štěpky (biopaliva) a dále pak obchodem se štěpkou i dřívím. Pro svoji činnost využíváme vlastní moderní lesní techniku, která zaručuje efektivní a ekologicky šetrnou těžbu dřeva, včetně jeho přibližování a vyvážení na libovolnou vzdálenost, tuto techniku používáme i pří výrobě energetické štěpky.

Společnost má vlastní servisní zázemí, kde provádíme opravy a servis lesní, zemědělské a dopravní techniky i pro cizí subjekty. Nově prodáváme veškeré vybavení pro přibližování a těžbu dřeva včetně příslušenství, pracovní oděvy a ochranné pomůcky prostřednictvím e-shopu. S výběrem vám rádi pomůžeme po telefonu nebo v naší kamenné prodejně.

osobní odběr
na provozovně
zboží skladem
ihned odesíláme
zakázková
výroba

Přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové

Vytvořit nový účet